Барви осені 2019

Date: 22 вересня 2019 о 18:28, Refreshed 24 вересня 2019 о 18:34

Відповідно до плану роботи школи на 2019-2020 навчальний рік та наказу була проведена виставка-конкурс «Барви осені» для учнів 5-11 класів. Учні кожного класу мали завдання – підготувати композицію із будь-яких природних матеріалів, демонструючи багатство, красу і щедрість осені; підібрати гарну назву до композиції та представити її, пояснивши зміст, символічне значення використаних образів, причину вибраної теми. Цьогоріч у звязку із із тим, що набув чинності Указ Президента України від 13 травня 2019 року «Про стратегію національно-патріотичного виховання» тематика конкурсу відповідала завданням, які прописані в документі. У виставці взяли участь всі класні колективи, крім 8-А класу. Багато з них серйозно і відповідально віднеслися до конкурсу, тому роботи в основному були цікаві та змістовні. Учні показали свої здібності, проявили фантазію, продемонстрували вміння підібрати назву, зі смаком вибрати потрібні матеріали, гарно їх оформити. Учні намагалися цікаво представити свої композиції: хто прозою, лаконічно і влучно, хто поетичними рядками та піснею. Варто відзначити роботи учнів 9-А класу, які підготували цікаву виставку під назвою «Україна в надійних руках», зобразивши інсталяцію із використанням макету української жінки, державної карти, соломи та квітів, а символічний солдатський чобіт символізував чужоземну агресію. Не ординарно до конкурсу підійшли класні колективи учнів 10-Б та учнів 11-Б класу.  Так, десятикласники виготовили вінок із областей держави «Єдина, вільна, неподільна Україна», а одинадцятикласники презентували виставку «Все, що осінь принесла…», окрасою якої був справжній український борщ із осінніх сезонних овочів.  Члени журі виділили композицію учнів 7-А класу, які нагадали у своєму представленні про важливість поваги до державних символів (герба та прапора). Виставка учнів 7-В класу стала уособленням мирного життя в Україні та у світі в цілому. Цьогоріч члени журі виділи особливу номінацію для учнів 5-х класів, а саме «Кращі серед перших. Вдалий старт», адже насичені патріотизмом композиції були представленні на високому рівні, незважаючи на те, що участь у такому заході для них була вперше.