«Увага – діти!»

Date: 13 вересня 2019 о 08:10

Відповідно до плану роботи школи на 2019-2020 навчальний рік,  із метою запобігання дитячого травматизму на території школи та за її межами, закріплення знань, вмінь, навичок учнів з безпеки дорожнього руху у школі з 03.09.2019 по 13.09.2019 року проходив декадник «Увага – діти!».
Метою проведення декадника було повторити (або вивчити) правила поведінки у класі, навчальному кабінеті, на коридорі, на подвір’ї школи, а також правила дорожнього руху для запобігання дитячого травматизму.
Із цією метою педагог-організатор Андрощук Ю.П. підготувала інформаційну виставку тематичних матеріалів із правилами безпечного дорожнього руху, яку було розміщено на коридорі школи. Класні керівники 1-11 класів провели інструктажі з правил поведінки на території школи (у кабінетах, на коридорах, на подвір’ї). У всіх класах були проведені бесіди, ігри, вікторини, круглі столи, переглядалися фільми з подальшим обговоренням. Під час бесід у 1-4-х класах учні створювали маршрут до школи, розповідали про нього, вчилися бачити небезпеки, які можуть підстерігати їх на тому чи іншому відрізку шляху.
У рамках декадника педагог-організатор Андрощук Ю.П. спільно з учнями 8-А класу (Остапюк Яна, Бедик Катерина, Токарчук Юлія) підготували агітбригаду для представлення дорожніх знаків та показали її вихованцям 1-4-х класів. Учні провели практичні заняття, розглянувши шлях дітей від дому до школи, проаналізували найскладніші відрізки, повторили правила переходу вулиць. Молодші школярі мали можливість побачити і зрозуміти важливість дорожніх знаків, взяти участь у заочній мандрівці по шумній вулиці та перевірити свої знання правил дорожнього руху, відгадуючи загадки.
Цьогоріч першокласникам вдалося зустрітися із інспектором поліції Незгодою О.В., яка розповідала юним пішоходам про безпечну поведінку на дорозі, про основні дорожні знаки, які вони повинні знати, перевірила знання учнів із Правил дорожнього руху.