Осінь...барвиста осінь

Date: 14 вересня 2018 о 21:29
254 view

Осінь… чарівна осінь, адже саме ця пора багата на врожаї і вражає буйством фарб. А що таке золота осінь? Це невеликий період у кінці вересня і на початку жовтня. А ще це чудовий час року, який оспіваний в віршах українських поетів, відображений на великих полотнах талановитих художників, цьому часу присвячені пісні сучасних авторів і музичні твори композиторів минулих років. Незважаючи на те, що літо закінчилося, на вулиці ще дуже тепло. Сонечко весело грає відблисками на кольорових листках, на землі можна знайти величезну різноманітність листя, шишок, жолудів, квітів, овочів. Коли настає золота осінь, поробки з природного матеріалу стають відмінною розвагою для всіх школярів. Учні кожного класу мали завдання – підготувати композицію із будь-яких природних матеріалів, демонструючи багатство, красу і щедрість осені; підібрати гарну назву до композиції та представити її, пояснивши зміст, символічне значення використаних образів, причину вибраної теми.     Класні колективи відповідально віднеслися до конкурсу, тому роботи були цікаві та змістовні. Учні показали свої здібності, проявили фантазію, продемонстрували вміння підібрати назву, зі смаком вибрати потрібні матеріали, гарно їх оформили.

Вироби своїми руками на тему осінь, зроблені школярами разом із батьками, будуть завжди нагадувати нам про щасливі часи їхнього дитинства. Чого тільки немає на цих виставках! Завжди дивуєшся, дивлячись на дитячі роботи, на фантазію і вигадку юних художників та скульпторів. Можливо, для когось ці дитячі роботи стануть сходинкою у світ великого мистецтва…