Date: 20 вересня 2017 о 09:13, Refreshed 6 жовтня 2017 о 09:18
263 view

Відповідно до плану роботи школи на 2017-2018 навчальний рік,  наказу № 280 від 01.09.2017 року «Про організацію та проведення Тижня олімпійського руху» та з метою популяризації спорту, здорового способу життя, розвитку олімпійського руху в Україні з 08 по 18 вересня 2017 року у школі проводився Тиждень олімпійського руху.

Учителі фізичної культури Сидорович І.І., Ступницький О.О.,     Ковальчук В.В., Постовалова С.В. та Міщерук Ю.Ю. розробили ряд заходів, до яких вдалося залучити учнів інших шкіл.

Тиждень розпочався 8 вересня 2017 року участю команди вчителів школи (Постовалова С.В., Ступницький О.О., Ковальчук В.В., Сидорович І.І., Грищенко М.В., Мирончук І.М., Вахнюк І.А., Шульган К.В., Лісовський Л.Л.)у міському пробігу на витривалість «Костопільщина за здоровий спосіб життя». 12 вересня 2017 року відбувся турнір із мініфутболу «Олімпійська надія» між учнями 5-9 класів нашої школи та Костопільським НВК-гімназія ім.Т.Г.Шевченка, переможцями якого стали юнаки ЗОШ № 5.

13 вересня 2017 року вчитель фізичної культури Ступницький О.О. провів фестиваль естафет серед учнів 4-х класів. І місце у змаганнях вибороли учні 4-Б класу, ІІ – учні 4-А класу та ІІІ – учні 4-В класу.

14 вересня 2017 року вчителі фізичної культури провели Олімпійські уроки на тему «Ігри та спортсмени, що підкорили світ», під час яких учні переглянули фото та відеоматеріали на спортивну тематику, опрацювали літературу.

15 вересня 2017 року було організовано турнір із волейболу між учителями та учнями Костопільської ЗОШ № 5 та Костопільського НВК-гімназія, за підсумками змагань І місце вибороли дівоча команда (Нестерова Катерина, Жомер Вікторія, Бугайчук Аліна, Коваль Вікторія, Супрунець Альбіна, Кравчук Анна, Матюшко Марія), ІІ місце - Костопільського НВК-гімназія. а ІІІ місце зайняли збірна команда вчителів ЗОШ № 5 (Ступницький О.О., Ковальчук В.В., Сидорович І.І., Міщерук Ю.Ю., Постовалова С.В.).

Протягом Тижня олімпійського руху класні керівники 1-11 класів проводили бесіди, години спілкування з метою пропаганди здорового способу життя, а саме: «Вести здоровий спосіб життя – це модно та стильно!», «За здоровий спосіб життя», «Рух – це життя».

Бібліотекар Лісовська Л.О. поновила інформаційно-просвітницьку виставку літератури «Здоровий спосіб життя», з якою мали можливість ознайомитися школярі 1-11 класів.